PuhuTV de İzleyebileceğiniz En Popüler Türk Dizileri

Netflix in paralı olması nedeniyle izleyicilerin başka alternatif bulma arayışına son veren PuhuTV’de bulunan türk dizilerini sıraladık. PuhuTV yi seçme nedenimiz sadece ücretsiz olmasından değil bu listedeki bazı diziler sadece PuhuTV platformunda yer almaktadır.

Sıralamayı yaparken en çok izlenen ve popüler oluş sırasına göre sıraladık aralarında sevmeyeceğiniz diziler tabiki olacaktır.İyi seyirler…

1- Fi

Fi Dizisi Konusu

Fi dizisi PuhuTv en popüler diziler arasında 1. sıraya gelmeyi başarıyor. Gerek oyuncu kadrosu gerek senaryosu ile izleyicilerin kalbinde yer kazanmış bu dizi PuhuTv verilerine göre 664.000 kişi tarafında listeye girmeyi başarmış.

Fi Dizisi Konusu

Birinci sezonda psikiyatr olan Can Manay’ın hayatı anlatılmaktadır. Manay, hem üniversitede psikoloji dersleri vermekte, hem de kendi televizyon programında terapi yapmaktadır. Şans eseri karşılaştığı Duru’ya aşık olur ama Duru’nun Deniz adında sevgilisi vardır. Ayrıca ders verdiği okuldaki Bilge isimli öğrencisinin iyi bir psikolog olacağına inanmakta ve onun sınırlarını zorlamaktadır. Öte yandan Özge Egeli isimli bir muhabir Can Manay’ın kirli geçmişini ortaya çıkarma konusunda kararlıdır.

Fi Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mert Baykal’ın yönettiği Fi dizisinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal gibi isimler yer alıyor.

2- Çukur

Çukur Dizisi Konusu

Çukur dizisi televizyon dizisi olarak başlayan aynı zamanda PuhuTV de yer alan popülerlikte 2. sırada yer alan yapım 3.sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor.

PuhuTV de 409.000 kişi tarafından listeye alınmış dizi aksiyon ve macera dolu bölümleriyle insanlara merak ve heyecan duygusunu tattırmada başarılı bir yapım.

Çukur Dizisi Konusu

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ay Yapımın dizilerinden olan Çukur dizisinin başrolleri i Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memili gibi usta oyuncular mevcut.

3- Şahsiyet

Şahsiyet Dizisi Konusu

Şahsiyet dizisi bir internet dizisi kategorisinde yer almaktadır. Aynı Fi dizisinde olduğu gibi şahsiyet adı yapım sadece PuhuTV aracılığıyla izleyebilirsiniz. Haluk Bilginerin başrollüğünde ve geniş kadrosuyla Şahsiyet dizisi dramatik sahneleriyle izleyiciğe kaliteli bir senaryo sunuyor.

PuhuTV de şuanda 205.000 kişi tarafından takip edilen dizi sadece 12 bölümden oluşmaktadır ve 2.sezonun çıkmayacağı duyurulmuştur. Bu sebeple 1 haftada bitirebileceğiniz güzel diziler arasındadır.

Şahsiyet Dizisi Konusu

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır.

Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığı AyYapım’ın üstlendiği şahsiyet dizisi Haluk Bilginerin başröllüğünde dev bir kadroya sahip. Kadrodaki diğer kişiler ;

Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili, Müjde Ar, Şenay Güler, Ayhan Kavas, İbrahim Selim, Fırat Topkorur

4- Dip

Dip Dizisi Konusu

Dip Dizisi yine bir PuhuTV özel yapım dizilerinde biri. Dip dizisinin aksiyon ve macera dolu bölümleriyle birçok kişi tarafından beğenilmiştir. Anlık olarak 156.000 kişi tarafından listeye alınmış bu dizi sadece 8 adet bölümden oluşmaktadır.

Kısa bir dizi olsada izleyiciler tarafından sevilmiş bir dizidir. Diğer PuhuTV dizilerinde de olduğu gibi bu dizininde oyuncu kadrosu geniş.

Dip Dizisi Konusu

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan dizi, İstanbul Emniyeti’yle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin hikayesini anlatıyor.

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

Dip Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senaryosunun Başar Başaran’ın ve yönetmenliğinin Uygar Kutlu tarafından yapıldığı Dip dizisi İlker Kaleli, Neslihan Atagül Doğulu, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Defne Kayalar, Olgun Toker, Gün Koper, Gözde Türkpençe, Can Gox, Feridun Düzağaç gibi birçok oyuncu kadrosundan oluşmaktadır.

5- Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu

Ufak Tefek Cinayetler yine bir AyYapım dizisi. Ufak Tefek Cinayetler dizisi StarTV de yayınlanmaya başlamış aynı zamnda PuhuTV tarafından da izleyicilere sunulmuş ve beğeniyi kazanmıştır.

Anlık olarak PuhuTV web sitesinde 136.000 kullanıcının izleme listesine girmeyi başarmış bir yapıt. Şuanda 2 Sezon ve 45 Bölümden oluşmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu

Haydutlar ve iyiler arasındaki evrensel savaşı anlatıyor.Bir tarafta Oya, diğer tarafta haydut olduğu aşikar, bugüne kadar hep kazanmış Merve ve Pelin var.Arzu’nun tarafıysa belli değil Arzu’nun görevi; ‘’Bir insan kötü olmaya gücü yetmediği için mi iyidir yoksa yalnızca iyi ve vicdanlı olduğu için mi?’’ sorusunu bize izletmek.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncu Kadrosu

AyYapımın bu dizisini Ali Bilgin’in yönetmenliğiyle devasa bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizide Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu, Hülya Böceklioğlu, Altuğ Görgü gibi isimler öne çıkıyor.

BONUS: Behzat Ç

Behzat Ç Dizisi Konusu

Behzat Ç Dizisi birçok kişinin kalbinde taht kurmuş bir diziydi. 2013 yılında birden bire final veren dizi daha sonrasında 2019 yılında PuhuTV de tekrar gündeme gelmiştir.

Eski popülerliğini yakalayamasada PuhuTV verilerine göre 117.000 kişi tarafından izlenme listesine alınmış.

Behzat Ç Dizisi Konusu

Behzat Ç, 1985 yılında Polis Akademisi’nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Ekibinde yer alan diğer polisler Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Emre Selim ve Cevdet ile beraber Ankara’da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır.

Behzat Ç Dizisi Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç Dizisinin oyuncu kadrosu baya bir geniş. Biz sizlere sadece baş karakterleri sunacağız. Adam Film’in yapımcılığını sürdürdüğü Behzat Ç dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Sezin Akbaşoğulları, Ayça Varlıer gibi usta oyuncular bulunmaktadır.

İduk Bitig

Tarih, Bilim, Felsefe, Teknoloji, Spor ve daha aklınıza ne gelirse aradıklarınız artık İduk Bitig adresinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir