İphone Film ve Video Nasıl İndirilir ?

İphone telefonların bazı kişilere göre genel sorunu olan film,video veya youtube tan video indirme gibi konulara çözümlerini anlatacağım. Öncelikle iphone film indirmek için herhangi bir program yüklemeden ios cihazınızdan video indirmek imkansız. Bizde bu konuda araştırıp bulduğumuz ve denediğimiz uygulamayı sizlere anlatacağım. Bu uygulama her sitede çalışmayabilir site ve player değiştirerek deneyebilirsiniz.

İphone Aloha Uygulamsı Üzerinden Film veya Video İndirme

Aloha uygulaması benim diğer programlara nazaran en sevdiğim programdır. Çünkü gerek ara yüzü gerek pratikliği diğer uygulamalara nazaran daha avantajlıdır. Şimdi ise bu programı nasıl kullanacağınızı göstereceğim;

Adım 1: Öncelikle İphone film indirmek için AppStore dan Aloha Uygulamasını bulup indirmeniz gerekmektedir. Arama kısmına Aloha yazdığınız taktirde ilk sırada karşınıza çıkacaktır.

Adım 2: Aloha Programımızı indirdikten sonra artık iphonumuza film indirmek için gerekli işlemlere başlayabiliriz.

Karşımıza browser penceresi çıkıyor. Buraya istediğiniz filmi veya videoyu aradıktan sonra siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptıktan sonra videoyu oynatmalısınız.

Adım 3: Bu adımda indirmek istediğiniz filmi oynatınız. Ve oynattığınız videoyu tam ekran yapınız.

Adım 4: Bu adımda videomuzu tam ekranda olması gerekiyor videomuzu tam ekran yaptıktan sonra ekranımızın sol alt köşesinde indirme işareti göreceksiniz. İndirme işaretine basarak diğer adıma devam edebiliriz.

Adım 5: 5.Adımda ise size iphonunuzdaki hangi klasöre indirmeniz gerektiğini seçiyorsunuz. İsterseniz bu kısımda aloha uygulaması üzerinden kendinize klasör oluşturabilirsiniz.

Adım 6: Bu adımda en çok sevdiğim adım bazı uygulamalarda bu kısım olmayabiliryor. Bu ksıımda videonuzu iphonunuza istediğiniz kalitede yükleyebilirsiniz. Video indirme kalitenizi seçtikten sonra artık videonuz indirme aşamasına girmiş bulunmakta.

Adım 7: Pek adım sayılmaz ama videonuzun iphonda nereye indiğini merak ediyorsanız sizlere bu adımda onu göstereceğim. Uygulamayı açtığınızda alt kısımda indirme butonuna basarak orada indirilmiş veye idirmekte olan bütün videoları görebilirsiniz.

Adım 8: İndirme bölümünüze geldiğinizde karşınıza çıkan arayüzde indirdiğiniz videolar gözükmektedir.

Gördüğünüz gibi iphone film indirmek için gerekli adımlar bunlardır. Şimdi istediğiniz videoyu indirebilir ve istediğiniz zaman ios cihazınızda izleyebilirsiniz. Bazı sitelerde telif hakkı nedeniyle inmeyebilir siz site ve player değiştirerek videonuzu indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Biz sizlere çalışan 2-3 site yazacağız harhangi bir sorun olursa yorum yazabilirsiniz.

İphone Aloha Uygulaması İndirme

İphone Cihazınızda Aloha uygulamasını bulamadıysanız eğer aşağıdaki indirme butonundan sorunsuzca sayfaya ulaşabilirsiniz.

İphone Film İndirebileceğiniz Bazı Siteler :

www.fullhdfilmizlesene.net ———-> Turbo Player

www.dizipub.net ———-> Pub Player

www.dizipub1.net ———–> Simbad Player

İduk Bitig

Tarih, Bilim, Felsefe, Teknoloji, Spor ve daha aklınıza ne gelirse aradıklarınız artık İduk Bitig adresinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir